TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimizi zamanın tüm gereklikleriyle donatılmış olarak yetiştirmeyi temel amaç edinmiş bulunmaktayız. Bu anlayışın bir ürünü olarak, okul bünyesinde ürettiğimiz ve yetiştirdiğimiz tüm ürün ve malzemeleri, çağın gerekliliği haline dönüşmüş olan dijital ortamda pazarlamayı öğretiyoruz. 1993 yılından beri faaliyette olan Kurumumuz, 15 Mart 2022 tarihinden itibaren e-ticaret platformunda satış yapma kararı almıştır. www.okulbahcesinden.com e-ticaret faaliyetimizin adresi olmuştur. 1993'ten beri üretimden gelen tecrübeyle yenilikçi satış sistemimizi güçlendiriyoruz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkesinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

 

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.